Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Einduitslag Wintercompetitie, 339 kilo vis gevangen

terug naar overzicht

Maandag, 18 maart 2019

Afsluiting wintervissen

Net voor de lente weer gaat beginnen hebben de mannen een einde gemaakt aan de wintercompetitie. 18 keer verzamelde de groep vissers zich aan het water in een poging om weer zoveel mogelijk vis te vangen. Vaak beschut tegen wind, kou en regen.

In totaal hebben deze winter 20 vissers mee gedaan aan deze mooi opgezette competitie. De organisatie die in handen was van Mark Schoeber liep op rolletjes. Dat mag hij volgend jaar ook wel weer doen. Tijdens de afsluiting was er dus ook een welgemeend applaus voor Mark voor zijn inzet.Bart Theeuwen werd na afloop gefeliciteerd met zijn behaalde eerste plaats, en kreeg een grote beker overhandigd. Ook voor plek 2 en plek 3 werden bekers uitgereikt.

Dankzij de ruime sponsering van onder ander JD Floats, Martens Asperges, en Forellenvijver Keijzersberg was er voor iedere deelnemer een prijs op te halen.