Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Kermisvissen 2019 LOTTUM

terug naar overzicht

Donderdag, 4 juli 2019

Aanstaande maandag KERMISVISSEN

Beste leden,

Aanstaande maandag staat het kermisvissen weer op de agenda, iets waar we alweer een heel jaar naar uit gekeken hebben. Gezellig vissen met de leden van Willem Barendsz en Eendracht, en na afloop prijsuitreiking bij Café den Hook op t terras.

Op verzoek van enkele leden hebben we besloten om de wedstrijd aan de Kasteelvijvers in Broekhuizenvorst te houden. We vissen van 9.00 uur tot 11.30 uur, maar in onderling overleg kunnen we daar ook 12.oo uur van maken. Om 8.30 uur worden de nummers verloot, dus ben op tijd aanwezig. Inleg is 2,- Euro


Tevens is komende zaterdag de laatste wedstrijd in de serie van de lentekoning 2019.
Deze is ook op de Kasteelvijver in Broekhuizenvorst. Aansluitend prijsuitreiking bij Cafe t Dörp.

Tot aan de waterkant.


Bestuur en wedstrijdcommissie Willem Barendsz.